Coco Suites By Andiani Travel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Coco Suites By Andiani Travel Cancún bieden gemakkelijke toegang tot toeristische bezienswaardigheden zoals Teatro Xbalamque, gelegen binnen 5 minuten wandelafstand. Draadloos internet en privéparkeren zijn voorzien voor het grootste comfort van de gasten.
Het centraal gelegen 6-kamer appartement ligt op ongeveer 550 meter van het Parque de las Palapas en bevindt zich in de Downtown Cancun wijk van de stad. Coco Suites By Andiani Travel liggen dicht bij Plaza Ceviche, binnen 10 minuten wandelafstand ervandaan. Parque Urbano Kabah bevindt zich ook op 2 km afstand van dit appartement.
Bij dit appartement zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom bieden Coco Suites By Andiani Travel een kitchenette met keukengerei. Deze centraal gelegen accommodatie ligt op een klein stukje lopen van ADO busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plaza Las Americas1,7 km
- mercado 231000 m
- La Gran Plaza Cancun3,3 km
- Casa de la cultura1000 m
- Kabah park2 km
- Gran Puerto Cancún3,5 km
- Estadio Toro Valenzuela1,7 km
- Plaza las Américas Cancún Mall3,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Cancún International18 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Coco Suites By Andiani Travel.
Het Parque de las Palapas en Teatro Xbalamque behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Coco Suites By Andiani Travel. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Coco Suites By Andiani Travel in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Coco Suites By Andiani Travel naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Coco Suites By Andiani Travel te boeken?
De prijs van het boeken van Coco Suites By Andiani Travel is $11.